نماینده انحصاری محصولات AMIG در ایران و خاور میانه

درباره ما

معرفی اهورا صنعت ماشین

شرکت اهورا صنعت ماشین
شرکت اهورا صنعت ماشین از شرکتهای زیر مجموعه گروه صنعتی معدنی اهورادر سال 2007 با هدف عرضه انواع ماشین آلات راهسازی و معدنی و ارائه خدمات فنی مربوطه تأسیس شد. این شرکت در حال حاضر نمایندگی انحصاری فروش و خدمات پس از فروش برنده معتبر Amig  را در سطح کشور دارا میباشد که در همین رابطه اقدام به عرضه انواع ماشین آلات از قبیل بیل مکانیکی چرخ زنجیری و چرخ لاستیکی ، لودر چرخ لاستیکی ، بکهو لودر ، مینی لودر و نیز چکش هیدرولیکی با برندهای مذکور نموده و عملکرد شرکتهای مذکور در ذیل آمده است.
شـایـان ذکر است این شرکت علاوه بر دفتر مرکزی خود در تهـران دارای تعمیـرگاه مرکـزی مجهـز ( در شهرک شمس آباد تهران ) و بیش از 16 نمایندگی فعال فروش و خدمات پس از فروش در سراسر کشور میباشد .
تأمین قطعات یدکی ماشین آلات
این شرکت با هدف تأمین رضایت مشتریان گرامی اقدام به تجهیز انبار قطعات یدکی خود نموده است. در این راستا سعی شده اکثر قطعات مورد نیاز ( سبک و سنگین ) در انبار نگهداری شود و واحد سفارشات قطعات نیز جهت تسریع در تأمین نیاز مشتریان عزیز راه اندازی گردیده تا در اسرع وقت نسبت به سفارش گذاری و واردات قطعات مورد نیاز اقدامات لازم مبذول گردد.
ارائه خدمات تعمیرات و سرویس
این شرکت جهت پاسخگویی مناسب به نیازهای تعمیراتی مشتریان عزیز و به حداقل رساندن توقف ماشین آلات اقدام به راه اندازی واحد تعمیرات و نگهداری خود نموده است که شامل دو بخش تعمیرگاه مرکزی و واحد سرویس صحرایی ( فیلد سرویس ) می باشد ، شایان ذکر است برخوردار بودن از نیروهای فنی آموزش دیده و حرفه ای و امکانات فنی و دستگاهای تشخیص عیب استاندارد و مدرن، از جمله نکات قابل ذکر این واحد میباشد.
ارائه خدمات آموزشی
با توجه به اهمیت مبحث آموزش در نگهداری و بهره وری ماشین آلات سنگین ، یکی از تعهدات اصلی شرکت اهورا صنعت ماشین به مشتریان خود آموزش آن ها میباشد که در این رابطه با برنامه ریزی های انجام گرفته و بکارگیری نیروهای حرفه ای و متخصص بصورت متناوب نسبت به تأمین کتب آموزشی و برگزاری کلاسهای آموزشی مورد نیاز از جمله کلاسهای سرویس و نگهداری، اپراتوری، مدیریت بهروری ماشین آلات و غیره اقدام گردیده و متقاضیان در این رابطه میتوانند از طریق تماس با واحد آموزش این شرکت از خدمات آن بهره مند گردند .
در پایان قابل ذکر است این شرکت با اهتمام به عملکرد و نیز کیفیت خدمات پس از فروش خود موفق به دریافت گواهینامه های استاندارد کیفیت و بهروریISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007 و HSE-MS Requirement شده است که خود نشان از تلاش و برنامه ریزی مدیران و پرسنل این شرکت جهت کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان عزیز دارد.